Organisation

Lolland Forsyning

Mette Obel Jepsen

Direktør

HR, Kommunikation og Kundeservice

Lene Baltzer

HR-chef

Økonomi

Jesper Kristensen

Økonomichef

EKA – Energikonsulenttjeneste, Kvalitetssikring og Arbejdsmiljø

Michael Jakobsen

Elforsyningschef

Vand, Varme og Spildevand

Søren Gertsen

Driftschef

Plan og Projekt

Peder L. Sørensen

Projektchef

Elnet

Michael Jakobsen

Elforsyningschef

Organisation i driften

Lolland Vand A/SNavnE-mail
DriftschefSøren Gertsensg@lollandforsyning.dk
Driftsleder distribution/produktionRené Siedentopfrenes@lollandforsyning.dk
Lolland Varme A/SNavnE-mail
DriftschefSøren Gertsensg@lollandforsyning.dk
Driftsleder distributionRené Siedentopfrenes@lollandforsyning.dk
Driftsleder produktionLars Hansenlarsh@lollandforsyning.dk
Lolland Spildevand A/SNavnE-mail
DriftschefSøren Gertsensg@lollandforsyning.dk
Driftsleder renseanlægHenrik Sløk Hasselbyhesha@lollandforsyning.dk
Driftsleder ledningsnetBrian Rasmussenbor@lollandforsyning.dk
Nakskov Elnet A/SNavnE-mail
DriftschefMichael Jacobsenmijac@lollandforsyning.dk
DriftslederJohnny Hansenjoha@lollandforsyning.dk